Saç Ekimi

Ücretsiz Danışma

Pazartesi - Cuma
8:00 - 19:00
Cumartesi
8:00 - 16:00
Pazar
8:00 - 12:00
Öğle Arası
12:00 - 13:00
Danışma
7/24

CliniCrew Saç Ekim Kliniği

Salih Altan, CEO

Saç dökülmesi başladığında ve kellikten korkmaya başladığınızda saç tedavisi ve saç ekimi kaçınılmaz hale gelmiş demektir. CliniCrew ailesi olarak, umudunu yitirenlere umut olma sözümüzü yineliyoruz. Sizlere en iyi saç ekimi hizmetini verebilmek için Türkiye’deki en iyi saç ekimi deneyimine sahip en iyi saç ekimi doktorlarını ve saç ekimi sürecine en ince ayrıntısına kadar hakim uzman tıbbi destek ekibi ile çalışıyoruz. Sizlere istediğiniz doğal görünümü kazandırmak için saç ekiminde ve saç dökülmesi tedavisinde (kellik tedavisi) son ve en ileri teknik olan FUE (Follicular Unit Extraction) Saç Ekim Tekniğini kullanıyoruz. Saç ekimi süreci tamamlandığında, tıpkı daha öncesinde olduğu gibi saçınızı sorunsuz bir şekilde kesebilir, boyayabilir ve şekillendirebilirsiniz. Nasıl bir saç probleminiz ve geçmişiniz olursa olsun, bu konuda size yardım edebileceğimize ve her şeyi eskisi gibi istediğiniz hale getirebileceğimize emin olabilirsiniz.

FUE Saç Ekimi Tekniği Nedir ?

Fue Saç Ekimi - Saç Ekimi Fue Metodu - Saç Ekimi Fue Tekniği

Kısaca, sağlıklı ve güçlü saç köklerinin başın arka tarafından alınarak kellik yaşanan bölgelere taşınması için kullanılan, saç nakli yaparken kesiklere ameliyat izlerine ve yaralarına sebep olmayan en son teknolojik tekniktir. Lokal anestezi altında gerçekleşen operasyonda kesinlikle acı hissedilmez.

Saç kökleri başın arka kısmından micro-motorlu zımba isimli çok minik bir cihaz vasıtası ile alınır. Cihaz 1mm den daha küçük kesitler açarak sağlıklı saç köklerinin iz bırakmadan ve yara açmadan alınmasını sağlar. Yine aynı cihaz vasıtası ile kellik yaşanan bölgede 1mm çapında kesitler açılarak saç kökleri ekilir. Bu işlem sonrasında, ekilen saç kökleri yerleştirildikleri alanda kök salarlar. Böylece kelleşen alanlarda yeni ve sağlıklı saç büyümeye başlar.

Artık yeni saçınız doğal görünümlü ve eskisinden ayırt edilemez niteliktedir. Çok ileri yaşlarda bile ense bölgesinde var olan saçların özelliği, doğumdan itibaren dökülmeye karşı daha dirençli olmalarıdır. Bu sebeple ense bölgesinden alınan saçlar ekildikleri bölgede doğal nedenlerle asla dökülmezler.

Saç Ekimi Öncesi & Sonrası

Clinicrew Hastane Turu

Yorumlar

Neden Biz ?

Saç Ekimi Clinicrew - Saç Ekimi Biz Kimiz - Saç Ekimi Kliniği

İhtiyaç duyduğunuz anda, tamamen ücretsiz saç ekimi analizi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken, Ücretsiz Analiz Formunu doldurmak veya Whatsapp üzerinden bize saçınızın önden, arkadan, yanlardan ve tepeden fotoğraflarını göndermek. Analiz hizmeti tamamen ücretsizdir.
Saç Ekimi hizmeti aldığınız süre içerisinde rahatınız ve konforunuz için size tüm hizmetleri tek paket içinde sunuyoruz:
-Havalimanında karşılamaya ek olarak, Otel, CliniCrew Saç Ekimi Merkezi ve Havalimanı arası tüm ulaşım hizmetleri.
-2 gece lüks konaklama.
-Çevirmen hizmeti, İngilizce, Arapça ve diğer dillerde.
-24 saat hizmete hazır ekip.
-Saç ekimi öncesinde Analiz ve doktorlarımızla danışma süreci.
-Operasyon sonrasında durum analizi ve bakım tavsiyeleri.
-CliniCrew Tıbbi Rapor.
-Operasyon süresince gerekli tüm sağlık destek hizmetleri, ilaçlar.
-Operasyon süreci alanında uzman bir ekip tarafında hastane ortamında yapılmaktadır.
CliniCrew olarak sadece saç ekim hizmeti vermekle kalmıyor, aynı zamanda operasyon sonrasında gelişim sürecinizi takip etmeye devam ediyoruz. Daha iyi sonuçlar için, operasyon sonrasındaki haftalarda ve aylarda düzenli olarak uyulama alanının fotoğraflarını sizden istiyoruz. Böylece, kesin ve sizin istediğiniz sonuca ulaşmayı garanti ediyoruz.
Sizin sağlığınız ve operasyonun istenilen başarıyı vermesi için çok önemsediğimiz konulardan bir diğeri hijyendir.
FUE tekniği ile açılan saç kökleri mikro boyutlarda olsa da, herhangi bir enfeksiyon yaşanmaması için ortam hijyeni çok önemlidir. Bu nedenle saç ekimi operasyonları klinikler, laboratuvarlar yerine daha kapsamlı hizmet veren JCI (JOINT COMMISSION INTERNATIONAL) onaylı hastanelerde yapılmalıdır.
Sıfır risk % 100 memnun eden sonuç sloganı ile çıktığımız bu yolda, operasyon ortamı ve kullanılan cihaz ve aparatların sterilizasyonu hayati önem taşımaktadır. Tüm operasyonlar en yüksek teknolojik filtreleme sistemlerinin kullanıldığı hastane ortamında yapılmaktadır.
Saç Ekimi hizmetinde fiyat başarılı sonuçlar için yeterli bir gösterge değildir. Ekip, deneyim ve tecrübe, hizmet standartları, hastane ortamı ayrıca dikkate alınmalıdır.
Türkiye’de saç ekimi fiyatları 1000€ ile 4000€ arasında değişmektedir. CliniCrew Saç Ekim Merkezi olarak arzu ettiğiniz doğal görünümü sağlayacak en iyi sonucu en ekonomik saç ekimi fiyatları ile, garanti ediyoruz. Bunların yanı sıra, seyahatiniz boyunca süreci en rahat ve konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlayacak hizmetleri de sunuyoruz.

Emin Ellerdesiniz

Doğal ve güzel bir görünüşe sahip olmak elbette kulağa hoş geliyor. Ancak bu bir opeasyon gerektiriyorsa ilk dikkate alınması gereken konu hijyendir. Ayrıca, onca zahmete katlanıp istediğiniz sonucu elde edememek büyük bir hayal kırıklığı olabilir. İstediğinize ulaşmanın tek yolu Saç Ekiminde uzman, bu alandaki son ve en gelişmiş teknolojiyi kullanan ve operasyonlarını hastane ortamında yapıp, Saç Ekimi operasyonları sonrasında sonucu garanti edebilen profesyonel bir ekibe danışmaktır. CliniCrew Saç Ekim Merkezi olarak hastalarımıza yukarıda saydığımız noktaların herbirini garanti ediyoruz. Ücretsiz Saç Ekimi Analizi için iletişime geçiniz.

  AwardsAwards

Saç Ekim Kliniği İstanbul - En iyi Saç Ekim Hastanesi - En iyi Saç Ekim Merkezi