CLINICREW SAÇ EKİM MERKEZİ


CliniCrew- En iyi saç ekim merkezi kendi alanlarında oldukça deneyimli ve profesyonel bir tıp ekibine sahiptir. Doktor, hemşire ve teknik personelden oluşan ekibimiz sizi her konuda memnun etmek için iyi bir işbirliği içinde çalışmaktadır. Her konu ayrı ayrı ele alınmakta ve memnuniyetiniz için gereken çözümler üretilmektedir.

⊕ Ücretsiz Saç Ekim Analizi

İhtiyaç duyduğunuz anda, tamamen ücretsiz saç ekimi analizi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken, Ücretsiz Analiz Formunu doldurmak veya Whatsapp üzerinden bize saçınızın önden, arkadan, yanlardan ve tepeden fotoğraflarını göndermek. Analiz hizmeti tamamen ücretsizdir.

⊕ Herşey Dahil Hizmet

Saç Ekimi hizmeti aldığınız süre içerisinde rahatınız ve konforunuz için size tüm hizmetleri tek paket içinde sunuyoruz.

  • Havaalanında karşılama, Otel – CliniCrew Saç Ekimi Merkezi ve Havaalanı için tüm ulaşım hizmetleri,
  • Operasyon sırasında ve sonrasında kullanılan tüm ilaçlar.
  • 2 gece lüks konaklama
  • Çevirmen hizmeti, İngilizce, Arapça ve diğer dillerde.
  • 24 saat hizmete hazır ekip.

⊕ Saç Ekimi Sürecinde Diğer Ücretsiz Hizmetlerimiz

  • Saç ekimi öncesinde Analiz ve doktorlarımızla danışma süreci.
  • Operasyon sonrasında durum analizi ve bakım tavsiyeleri
  • CliniCrew Tıbbi Rapor
  • En yüksek hijyen ve konforunuz için, Operasyon süreci alanında uzman bir ekip tarafından hastane ortamında yapılmaktadır.

⊕ Operasyon Sonrası Durum Takibi

CliniCrew olarak sadece saç ekim hizmeti vermekle kalmıyor, aynı zamanda operasyon sonrasında gelişim sürecinizi takip etmeye devam ediyoruz. Daha iyi sonuçlar için, operasyon sonrasındaki haftalarda ve aylarda düzenli olarak uyulama alanının fotoğraflarını sizden istiyoruz. Böylece, kesin ve sizin istediğiniz sonuca ulaşmayı garanti ediyoruz.

⊕ Hijyenik Saç Ekim Merkezi

Sizin sağlığınız ve operasyonun istenilen başarıyı vermesi için çok önemsediğimiz konulardan bir diğeri hijyendir. FUE tekniği ile açılan saç kökleri mikro boyutlarda olsa da, herhangi bir enfeksiyon yaşanmaması için ortam hijyeni çok önemlidir. Bu nedenle saç ekimi operasyonları klinikler, laboratuvarlar yerine daha kapsamlı hizmet veren JCI (JOINT COMMISSION INTERNATIONAL) onaylı hastanelerde yapılmalıdır.

Sıfır risk % 100 memnun eden sonuç sloganı ile çıktığımız bu yolda, operasyon ortamı ve kullanılan cihaz ve aparatların sterilizasyonu hayati önem taşımaktadır. Tüm operasyonlar en yüksek teknolojik filtreleme sistemlerinin kullanıldığı hastane ortamında yapılmaktadır.

⊕ En İyi Saç Ekim Fiyatı ve Sonuç Garantisi

Saç Ekimi hizmetinde fiyat başarılı sonuçlar için yeterli bir gösterge değildir. Ekip, deneyim ve tecrübe, hizmet standartları, hastane ortamı ayrıca dikkate alınmalıdır. Türkiye’de saç ekimi fiyatları 1000€ ile 4000€ arasında değişmektedir. CliniCrew Saç Ekim Merkezi olarak arzu ettiğiniz doğal görünümü sağlayacak en iyi sonucu en ekonomik saç ekimi fiyatları ile, garanti ediyoruz. Bunların yanı sıra, seyahatiniz boyunca süreci en rahat ve konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlayacak hizmetleri de sunuyoruz.

Ücretsiz danışma için iletişime geçin.